Skip to content
Menu

Zaprojektuję ogród idealnie dopasowany

do Ciebie!

ja1-scaled
Kim jestem?

Nazywam się Anna Wójcik-Brandys i zajmuję się projektowaniem ogrodów nowych, modernizacją istniejących, a także ich pielęgnacją. Projektuję różne typy ogrodów, zgodnie z upodobaniami klientów – to kwestia znajomości stylów, odpowiedniego doboru materiałów i roślinności.

Specjalizuję się w projektowaniu ogrodów rodzinnych, które będą realizowane etapami. Głównymi wartościami, jakimi się kieruję to:

  • funkcjonalność – ogród ma być piękny, ale ma spełniać też Twoje potrzeby
  • łatwość w utrzymaniu – co oszczędza Twój czas, pieniądze na różne środki chemiczne i nawozy oraz jest jak najbardziej pro EKOLOGICZNE,
  • szacunek do natury i otaczającego krajobrazu – nie wszystkie rabaty w ogrodzie muszą być reprezentacyjne, w 100% iglaste i od linijki jak przy McDonaldach. Nie wszystkie muszą być krzykliwe w swej formie lub „ozdobności”. Im dalej od frontowej części domu, tym bardziej bliski naturze powinien być ogród. Odpowiedni dobór krzewów, traw i bylin, może zachwycać swoim pięknem i naturalnością.

Bo takie miejsca są prawdziwe i w takich miejscach odpoczywa się naprawdę.

Jak to się wszystko zaczęło?

Kiedy byłam dzieckiem, rodzice często zabierali mnie i brata na różne wycieczki po pięknych zakątkach Polski oraz do rodziny mieszkającej na wsi u podnóża rozległych lasów. Tam odkryłam magię wewnętrznego spokoju jaki daje natura. Wyprawy w te rejony były dla mnie jak SPA dla ducha. Zawsze byłam kreatywna i od dziecka miałam ciągotki artystyczne, jednak wtedy, wymarzona ASP we Wrocławiu była dla mnie nieosiągalna. Skończyłam studia z marketingu i zarządzania. W dwóch firmach, w których pracowałam po kilka lat odnosiłam duże sukcesy, ale to nie było moje miejsce.

Natura ciągle upominała się o swoje. Zaczęło się niewinnie, od projektowania własnego ogrodu, potem złapałam bakcyla na dobre. To było 12 lat temu. Później podjęłam naukę projektowania ogrodów w Warszawie i moja pasja stała się moim sposobem na życie i prywatne i zawodowe.

Uwielbiam pomagać ludziom realizować marzenia o stworzeniu własnego miejsca na ziemi. Lubię zapraszać naturę do ich ogrodów. Wspierać w tym, co jest dla nich trudne i sprawiać, że tworzenie ogrodu staje się przyjemnością, a nie stresującym wyzwaniem. Cieszę się, że mogę brać w tym udział.

O mnie
Ania-Wojcik-1

Przez dziurkę od klucza…

  • Mam dwójkę dzieci Maksymiliana i Zuzannę, z którymi uwielbiam spędzać czas na graniu w planszówki
  • Mamy psa (o ile można tak powiedzieć) Yorka o imieniu Fuks
  • Lubię spacery po lesie i wycieczki w nowe inspirujące miejsca
  • Natura mnie zachwyca – jestem maniaczką robienia zdjęć roślinom, zdjęć do których nigdy nie wracam. Jak na wycieczkach wyciągam aparat rodzina rozpaczliwie zaczyna szukać ławki…
  • Ulubione motto: Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia
  • no i jeszcze jedno… bez kawy ani rusz – # L♥ve

Opinie

Chcesz ze mną pracować?

Napisz do mnie i zaczynamy!