Skip to content
Menu
Cennik

Projektowanie ogrodów

Specjalizuję się w projektowaniu ogrodów przydomowych. Projektuję ogrody stacjonarnie na terenie najbliższego powiatu mikołowskiego: Orzesze, Mikołów, Łaziska Górne, Ornontowice i Wyry. A także na szerszym terenie woj.śląskiego m.in. w obrębie miast: Katowice, Tychy, Kobiór, Pszczyna, Żory, Rybnik, Wodzisław Śląski. Projekty ogrodów ONLINE – realizowane są zdalnie na terenie całej Polski.

Projektuję ogrody w różnych stylach, od naturalistycznych, po nowoczesne , zgodnie z upodobaniami klientów – to kwestia znajomości stylu, odpowiedniego doboru materiałów i roślinności.

projekty-ogrodow-balkonow-tarasow-slask8

Głównymi wartościami, jakimi kieruję się tworząc projekty ogrodów rodzinnych są:

  • funkcjonalność – ogród ma być piękny, ale ma spełniać też Twoje potrzeby,
  • łatwość w utrzymaniu – co oszczędza Twój czas, pieniądze na różne środki chemiczne i nawozy oraz jest jak najbardziej pro EKOLOGICZNE,
  • szacunek do natury i otaczającego krajobrazu – nie wszystkie rabaty w ogrodzie muszą być reprezentacyjne, w 100% iglaste lub tendencyjne jak te przy sieciach fast food. I odwrotnie, nie wszystkie nasadzenia muszą być krzykliwe w swej ozdobności. Im dalej od frontowej części domu, tym bardziej bliski naturze powinien być ogród. Odpowiedni dobór krzewów, traw i bylin, może zachwycać swoim pięknem bardziej, niż wystawka z miliona roślin we wszystkich kolorach tęczy. Staram się tworzyć miejsca ozdobne, ale naturalne, bo w takich miejscach odpoczywa się naprawdę.

Wykonuję projekty ogrodów do realizacji etapami. To Ty decydujesz który ETAP, KIEDY i KTO wykona.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this